Hakkımızda

Hakkımızda

Alfa Global Logistics, kurulduğu yıldan bu yana tüm taşımacılık alanlarında uzman kadrosu ile yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Sürekli gelişim, dürüstlük ve saygınlık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kurumsal bir lojistik şirketi olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Müşterilerine kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığının yanında Fuar Taşımacılığı depo yönetimi, gümrükleme ve dış ticaret çözümleri sunan Alfa Global Logistics, altyapısı ve iletişim ağı, ile her nevi ithalat ve ihracat taşımalarınızda,uluslararası karayolu komple yük ve parsiyel taşımacılık,yurtdışı hava kargo ve yurtdışı kurye gönderilerinizde size destek vermekten onur duyacaktır.

VİZYONUMUZ:
Lojistik sektöründe, uluslararası standartları en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet prensibiyle, ülkemizin Jeo-stratejik üstünlüğünü bilerek, küresel ticaret içerisinde hak ettiğimiz yeri almak. Dünya, Avrupa birliği ve ülke genelinde lojistik entegrasyonlar sağlamak. Global lojistik ağlarına dahil olmak.

MİSYONUMUZ:
Müşterilerimize dinamik, disiplinli ve kurumsal yapımızla en üst düzeyde hizmet vererek, onları beklentilerinin ötesinde reel hedeflerine ulaştırmak ana hedefimizdir.
 

Etik Anlayışımız

Alfa Global Logistics olarak; etiğe uygun davranmak, siz değerli müşterilerimize ve toplumumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek bizim olmazsa olmazlarımızdır. Bu sebeple, aşağıdaki değerlerin tümüne saygı kurum kültürümüzün temellerini oluşturmaktadır:
Dürüstlük
Yasalara saygı ve kurum itibarını koruma
Gizlilik
Nezaket kurallarına uygun davranma
Yeterli Olgunluk
Ortak değerler çerçevesinde örnek olma
Topluma karşı sorumluluk

Kalite Anlayışımız

Öncelikli amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlara beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmaktır.
Tecrübemiz ve her geçen gün yenilemeye devam ettiğimiz üst düzey lojistik bilgimizle; uluslararası standartlara uygun, doğru zamanlamayla, mükemmel hizmet vererek; lojistik sektörünün liderleri arasında yer almak en önemli amaçlarımızdan biridir. Bu amaca ulaşmak için; hataları henüz gerçekleşmeden öngörerek, engelleyen bir “Kalite Yönetim Sistemi” geliştirdik. Sürekli iyileşmeyi esas alan bu sistem, lojistik hizmetinin her aşamasında müşteri odaklı ve ileriye dönük planlamaya uygun olarak tasarlanmıştır.
En büyük değerimiz ise insan kaynağımızdır. Çalışanlarımızın gerekli uzmanlığa ulaşmasını sağlar ve her zaman onlarla koordineli olarak hareket ederiz.
 
  • Zamanında teslim
  • Yasal zorunluluklara uygunluk
  • Doğru bilgilendirme
  • Kaliteli servis ve hasarsızlık
  • Güvenilirlik
Uygun fiyat ve ödeme koşulları
Zamanında teslim alım
Yasal zorunluluklara uygunluk
Doğru bilgilendirme
Kaliteli servis ve hasarsızlık
Güvenilirlik
Uygun fiyat ve ödeme koşulları

Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız

Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutabilmek için lojistik alanında yetiştirilmiş uzman bir kadroyla yolumuza devam ediyor, müşteri hizmetleri yetkilisi ve bu yetkiliye bağlı ekiplerle siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve hızlı çözümleri üretiyoruz.
 
+90 (212) 451 53 23
Copyright © 2017 by Alfa Global Logistics